Oops...
Slider with alias classicslider1 not found.

“Bildiri özetlerinin gönderim tarihi 29 Mart 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.

Bildiri özetleri gönderim adresi “info@gmok10.org”.

Bildiri özetleri değerlendirme sonuçlarının ilanı: 5 Nisan 2019

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

10. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresi bu yıl Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ev sahipliğinde 25-26 Nisan 2019 tarihlerinde Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek.

Gıda biliminin şimdiye dek olduğu gibi şimdiden sonra da daimi destekçisi olacak Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu’nun (TGDF) güçlü işbirliği ile gerçekleştireceğimiz bu önemli programda sizlerle bir araya gelecek olmanın umut ve kıvancını yaşıyoruz.

Kongre ile ana hedefimiz öncelikle geleceğimizi emanet edeceğimiz sevgili gençlerimizi siz değerli bilim insanlarımız ve özel sektör temsilcileri ile bir araya getirmek ve onların hayata daha sağlam adımlar atmalarına önderlik etmektir.

Kongre, gıdanın; bilim ve teknolojisini, biyoteknolojisini, mikrobiyoloji ve toksikolojisini, mevzuat ve uygulamalarını, mühendislik, ambalajlama, fonksiyonel – yenilikçi yaklaşımlar, lojistik, pazarlama, dünya trendleri gibi çok önemli konuları kapsayacaktır. Sunumlar sözlü ve poster olarak yapılacaktır.

Düzenlenecek olan 10.Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresine katılım ve desteklerinizden ve sizleri Kahramanmaraş’ta ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla..

İlknur MENLİK
TGDF Genel Sekreteri                                               

Prof.Dr. K.Sinan DAYISOYLU
Gıda Müh. Böl. Bşk.
                                                    

MARAŞ

[tp_video_player video_type=”self-hosted” mp4_link=”http://www.gmok10.org/wp-content/uploads/2019/03/maras.mp4″ video_autoplay=”” video_controls=”” video_muted=”” video_touch_disable=””]

DAVETLİ KONUŞMACILAR

DESTEKLEYEN ÜNİVERSİTE ve KURUMLAR

KATILAN ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

SPONSORLAR

İlknur MENLİK

Prof. Dr. K.Sinan DAYISOYLU