Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

11. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresi bu yıl Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde 11-12 Mart 2021 tarihlerinde dijital platformda gerçekleştirilecektir.

Gıda biliminin şimdiye dek olduğu gibi şimdiden sonra da daimi destekçisi olacak Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu’nun (TGDF) güçlü iş birliği ile gerçekleştireceğimiz bu önemli programda sizlerle bir araya gelecek olmanın umut ve kıvancını yaşıyoruz.

Kongre ile ana hedefimiz öncelikle geleceğimizi emanet edeceğimiz sevgili gençlerimizi siz değerli bilim insanlarımız ve özel sektör temsilcileri ile bir araya getirmek ve onların geleceğe daha sağlam adımlar atmalarına önderlik etmektir.

Kongre, gıdanın; bilim ve teknolojisini, biyoteknolojisini, mikrobiyoloji ve toksikolojisini, mevzuat ve uygulamalarını, mühendislik, ambalajlama, fonksiyonel gıdaları, lojistik, pazarlama, dünya trendleri gibi önemli konuları kapsayacaktır. Bildiriler online sözlü sunum olarak gerçekleştirilecektir.

Düzenlenecek olan 11. Gıda Mühendisliği Öğrenci Kongresine katılım ve desteklerinizden büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla…

Prof. Dr. Mustafa KARAKAYA

Gıda Müh. Böl. Bşk.

İlknur MENLİK

TGDF Genel Sekreteri

İlknur MENLİK

TGDF Genel Sekreteri

Prof. Dr. Mustafa KARAKAYA

Gıda Müh. Böl. Bşk.